Profil

Projekci slaboproudých systémů jsem se začal věnovat od roku 1993. Do roku 1996 jsem pracoval ve dvou menších společnostech (Argus Technik, s.r.o. a EBS, s.r.o.). Od roku 1996 do konce roku 2004 jsem působil ve společnosti Alkom security, a.s. (posledních 2,5 roku jako vedoucí projekce). Od roku 2005 pracuji samostatně.

Největšími a nejzajímavějšími zákazníky byly a jsou zejména Česká pošta, s.p., Česká pojišťovna, a.s., TESCO STORES, Národní galerie, Umělecko-průmyslové muzeum, Kongresové centrum Praha, Ministerstvo informatiky, Ministerstvo zemědělství, Ministerstvo školství, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Auto Jarov, s.r.o., Český rozhlas, atd.

Jako projektant firmy Alkom security, a.s. jsem spolupracoval s projekčními ateliery STOPRO s.r.o., ARCHIKON A s.r.o., ING.ARCH. DUBOVÝ s.r.o., HÉTA s.r.o., GAMA s.r.o., CASUA s.r.o., LOXIA, a.s., KUPROS s.r.o., AMA Invest s.r.o. Dále jsem projektoval prováděcí projekty slaboproudých systémů přímo pro montážní oddělení firmy Alkom security, a.s.

V současné době jsou mými zákazníky následující firmy a ateliery:

a další.